Hakkımızda

Gıda ve ambalaj sektörüne öncülük eden Ardin Ambalaj, 1997 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden beri sürekli yenilenerek büyüyen Ardin sektörde hijyenik, sağlığa uygun ve çevreye dost ürünlerin artmasını sağlamış, kalite ve çizgisini koruyarak yoluna devam etmekte olan bir markadır.

Yurt içi ve yurt dışına sunduğu ürünlerle vizyonel bakış açısını ispatlamış olan Ardin, birçok ürün gamına sahip olan markalara; pipet, kürdan, tek kullanımlık hijyenik ürünler, ahşap karıştırıcı ve ambalajlı ürün sunmuş ve firmanın taleplerine uygun doğru çözümler üretmiştir.

Ardin, geniş ürün skalasına sahip ürünlerinin içinde; pipet, kağıt sargılı baskılı kürdan, tek tek kağıt sargılı ahşap karıştırıcı gibi ürünlerle müşterisinin taleplerine cevap vermektedir. Ayrıca Ardin, müşteri talep doğrultusunda da özel üretim yapabilmektedir.

Ardin Logo

Sağlığa ve Hijyene Önem Veriyoruz

Sağlıklı ve hijyenik bir ortamda üretimini gerçekleştiren Ardin, kalite politikası gereğince; yasal mevzuata uygun bir şekilde hareket etmektedir.

Firmamız; TC. Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı Üretim İzin Belgeleri ile kaliteli ve daima sağlıklı üretim yapmaktadır.

Sürekli gelişen alt yapısı, müşteri memnuniyetine yaptığı yaptırımları ve çevreye duyarlı üretimleri ile Ardin, siz değerli müşterilerinin taleplerine her zaman en doğru ve en hızlı çözümü bulmaktadır.

Hemen Bizimle İletişime Geçin, Son Gelişmelerden Haberdar Olun